fbpx

Klub: Młody Marketer

Trwają zapisy

Pierwsza tura: 4 spotkania, 2 razy w tygodniu, po 17:00.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby pogadać o marketingu! Ciekawi  Was jak działają algorytmy w mediach społecznościowych? Chcecie zobaczyć śmieszne, zaskakujące i nietypowe reklamy? A może pogadać o tym, co dzieje się na TikToku?

Kluby to luźne spotkania, nie lekcje. Spotkajcie rówieśników, którzy interesują się tym samym, co Wy, nawiążcie nowe znajomości, dyskutujcie w zamkniętej grupie. Bez ocen, prac domowych i obowiązkowych zadań. Moderator proponuje temat przewodni spotkania, ale to od Was zależy, w którym kierunku dyskusja klubowa się potoczy.

Marta Rogalewska | marketing, biznes, nowe technologie
Udostępnij
Trwają zapisy
4 x 45 min
do potwierdzenia
uczniowie 7. i 8. klasy
11
Cena zajęć
BEZPŁATNE

Sugestie tematów spotkań:

  • Spotkanie 1: Gra integracyjna. Wymiana zdań: TikTok, Instagram, czy coś nowego? Gdzie leży przyszłość internetu?
  • Spotkanie 2: Gra integracyjna. Wymiana zdań: Jak działają reklamy w internecie?
  • Spotkanie 3: Dyskusja w parach: Jak rozpędzić biznes i zyskać klientów? Hyde Park pomysłów.
  • Spotkanie 4: Wymiana zdań: Czy warto być influencerem? Gra integracyjna.

Na życzenie grupy klub będzie kontynuowany.

Spotkania na ZOOM Meetings. Prosimy o wcześniejszą instalację aplikacji. Na spotkaniach wymagamy włączonej kamery i mikrofonu.

Trener:

Marta Rogalewska
marketing, biznes, nowe technologie

O mnie:

Project managerka, strateżka marketingowa, analityczka, współzałożycielka 2 agencji kreatywno-technologicznych. Współtwórczyni edukacyjnej marki Gold&Finch. Związana z marketingiem internetowym od 2006. Opracowywała strategie oraz koordynowała realizację wdrożeń technologicznych i działań marketingowych dla takich marek jak Red Bull, Jim Beam, EY, Credit Agricole, Citi, Hasbro i wielu innych. Przez 4 lata manager operacyjny największego w Europie festiwalu tanecznego. Wykładowca na Politechnice Białostockiej (poza studiami MBA, na kierunku Marketing Internetowy i Menedżer E-commerce). Autorka scenariuszy warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Inne zajęcia tego trenera