fbpx
Marta Rogalewska

Budujemy plan promocji szkoły (lub innego projektu edukacyjnego) krok po kroku

Brak miejsc

ZAPISY ZAMKNIĘTE. Zapraszamy na bezpłatny webinar, w którym wspólnie, na żywo zbudujemy strategię marketingową dla szkoły, kursu, zajęć dodatkowych lub innego projektu edukacyjnego. Spotkanie poprowadzi Marta Rogalewska, strateżka marketingowa współpracująca m.in. z uczelniami wyższymi, szkołami prywatnymi, programami szkoleniowymi i zajęciami dodatkowymi dla młodzieży.

Marta Rogalewska | marketing, biznes, nowe technologie
Udostępnij
Marta Rogalewska
Brak miejsc
90 min
23 listopada, 16:00
edukatorzy, nauczyciele
30
Cena zajęć
BEZPŁATNE

Trenerka przeprowadzi w trakcie warsztatu symulację, w trakcie której stworzy plan działań marketingowych ukierunkowanych na budowę wizerunku i zrekrutowanie uczestników zajęć edukacyjnych.

Polecamy koordynatorom szkół, zajęć dodatkowych, kursów i szkoleń, nauczycielom i trenerom budującym markę osobistą, a także każdemu, kto chciałby posłuchać o:

  • kolejnych krokach planowania strategii marketingowej
  • konkretnych pomysłach na wykorzystanie mediów społecznościowych w promocji edukacji
  • przydatnym sprzęcie, bezpłatnych aplikacjach i programach
  • sprytnych metodach na usprawnienie produkcji treści multimedialnych
  • dostrzeganiu i wykorzystywaniu potencjału, który już mamy
  • marketingu wydarzeń, uczelni i zajęć dla młodzieży – na konkretnych studiach przypadków, wprost od osoby, która zajmuje się tym od lat

Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu. Uczestnicy mogą mieć wpływ na jego tematykę i przebieg ponieważ symulacja będzie przeprowadzana na żywo, na podstawie podawanych przez Państwa parametrów.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania spotkania w przypadku niewystarczającej liczby chętnych. Potwierdzenie udziału w szkoleniu otrzymają Państwo mailem na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.


Wymagania techniczne:

Spotkanie na platformie ZOOM Meetings (zalecamy pobranie aplikacji wcześniej ze strony https://zoom.us/download). Link do spotkania zostanie przesłany wcześniej w mailu potwierdzającym udział.

Trener:

Marta Rogalewska
marketing, biznes, nowe technologie

O mnie:

Project managerka, strateżka marketingowa, analityczka, współzałożycielka 2 agencji kreatywno-technologicznych. Współtwórczyni edukacyjnej marki Gold&Finch. Związana z marketingiem internetowym od 2006. Opracowywała strategie oraz koordynowała realizację wdrożeń technologicznych i działań marketingowych dla takich marek jak Red Bull, Jim Beam, EY, Credit Agricole, Citi, Hasbro i wielu innych. Przez 4 lata manager operacyjny największego w Europie festiwalu tanecznego. Wykładowca na Politechnice Białostockiej (poza studiami MBA, na kierunku Marketing Internetowy i Menedżer E-commerce). Autorka scenariuszy warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Inne zajęcia tego trenera