fbpx

Czym są kryptowaluty?

video + podcast

Lekcję prowadzi Mateusz Garkowski, uczeń technikum elektrycznego, absolwent Akademii Talentów MUER i aktywny działacz Rady Młodych MUER, pasjonat ekonomii, który dołączył do grona trenerów akademiarealna.pl

Poniżej znajdziesz:

Materiał video: „Czym są kryptowaluty?”
Podcast z wywiadem z Mateuszem, który opowiada o ekonomii jako nietypowym hobby.
Materiały dodatkowe do pobrania. Ebook-dziennik do uzupełniania dla każdego, kto zastanawia się jak przekuć pasję w specjalizację.

Mateusz Garkowski | uczeń technikum, pasjonat ekonomii
Udostępnij

Lekcja 1. Oglądaj

Czas trwania filmu: 2:55

Ktoś kiedyś za dwie pizze zapłacił w Bitcoinach kwotę, która po latach była warta tyle, co 6 samolotów. Czym kryptowaluty różnią się od tradycyjnego pieniądza?

ODPOWIADAMY!

Czy próbowałeś/aś już zdobywać wiedzę o finansach osobistych lub inwestowaniu? Czy powinniśmy o tym uczyć na naszych warsztatach?

Napisz na naszej Grupie lub wysyłając nam wiadomość na Messengerze.


Lekcja 2. Słuchaj

Czas trwania podcastu: 7:37

Mateusza nigdy nie wciągnęło granie, ani projektowanie gier komputerowych. Ma wiele zainteresowań, ale szczególną pasją darzy zdobywanie wiedzy o ekonomii, pieniądzu i giełdzie. Zapraszamy na rozmowę o tym jak to się zaczęło, czy da się o tym hobby pogadać z kolegami, dlaczego YouTube jest gorszym źródłem wiedzy niż książki i nie tylko…

Miłego słuchania!

Słuchaj bezpośrednio na Spotify

INTERESUJE CIĘ EKONOMIA?
ZOBACZ LEKCJĘ VIDEO i POSŁUCHAJ PODCASTU O STUDIACH EKONOMICZNYCH

PRZEJDŹ DO LEKCJI


Trener:

Mateusz Garkowski
uczeń technikum, pasjonat ekonomii

O mnie:

Uczeń technikum elektrycznego, absolwent Akademii Talentów MUER, aktywny działacz Rady Młodych MUER. Pasjonat ekonomii, giełdy, inwestowania, kryptowalut.